Hledá se: Budoucí doktorand/ka ve výzkumném projektu

14. 12. 2023

Hledáme budoucí/ho doktoranda/ku k zapojení se do projektu Proměny vzdělanostní struktury a nová dynamika partnerství (https://www.muni.cz/vyzkum/projekty/69500) na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity.

Hlavní náplň práce: příprava analýz (např. na základě dat z výzkumu „Současná česká rodina“), rešeršní práce, (spolu)autorství výstupů projektu.

Očekáváme: Očekáváme dobrý psaný projev (výstupy mohou být v češtině i angličtině), znalost analýzy kvantitativních dat a zkušenost s prací se statistickým softwarem. Požadujeme spolehlivost, pečlivost a zájem učit se nové věci.

Nabízíme: Nabízíme možnost aktivně se podílet na zajímavém výzkumu a získat zkušeností s psaním odborných textů. Práce je na dohodu o provedení práce. Rozsah práce by byl přibližně 6-10 hodin týdně. Nástup na pozici podle domluvy, ideálně od ledna 2024. Finanční ohodnocení je 190 Kč/hod.

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj životopis Martinu Kreidlovi (kreidlm@fss.muni.cz) a Dominice Perdoch Sladké (d.sladka@mail.muni.cz). V e-mailu upřesněte své zkušenosti s kvantitativní analýzou dat.

Termín přihlášek: 22. 12. 2023