HLEDÁME: Dva studenty/studentky na placené pozice ve výzkumném projektu

21. 6. 2023

Hledáme dvě osoby na placené pozice ve výzkumu. Jedna pozice je na HPP a druhá na DPP. Níže najdete inzeráty i ve formátu PDF ke stažení.

Pozice 1:

Hledá se: Student/ka na pozici ve výzkumném projektu

Hledáme studenta/studentku magisterského studia (obor sociologie nebo jiné sociální vědy) k zapojení se do projektu Proměny vzdělanostní struktury a nová dynamika partnerství (https://www.muni.cz/vyzkum/projekty/69500) na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Hledáme někoho, kdo má zájem o výzkumnou práci a potenciálně o doktorské studium v budoucnu.

Hlavní náplň práce: (spolu)autorství výstupů projektu, kvantitativní analýza dat, příprava publikací a jiných výstupů. Tematicky se práce bude týkat partnerských vztahů (např. dělba práce v domácnosti).

Požadujeme:

Očekáváme dobrý psaný projev (výstupy mohou být v češtině i angličtině), znalost analýzy kvantitativních dat a zkušenost s prací se statistickým softwarem (případně ochota absolvovat v dalších semestrech kurzy zaměřené na analýzu dat). Požadujeme spolehlivost, pečlivost a zájem učit se nové věci.

Nabízíme:

Nabízíme možnost aktivně se podílet na zajímavém výzkumu a získání zkušeností s publikováním. Práce je na hlavní pracovní poměr. Výše úvazku je flexibilní (až do 0,75) a záleží na dohodě. Nástup na pozici podle domluvy, ideálně ale co nejdříve. Finanční ohodnocení se odvíjí od výše úvazku, při úvazku 0,75 až 26 000 Kč/měsíc.

V případě zájmu kontaktujte Martina Kreidla (kreidlm@fss.muni.cz) a Dominiku Perdoch Sladkou (d.sladka@mail.muni.cz). Upřesněte prosím své časové možnosti.

Pozice 2:

Hledá se: Student/ka na DPP ve výzkumném projektu

Hledáme studenta/studentku magisterského studia (obor sociologie nebo jiné sociální vědy) k zapojení se do projektu Proměny vzdělanostní struktury a nová dynamika partnerství (https://www.muni.cz/vyzkum/projekty/69500) na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity.

Hlavní náplň práce: příprava popisných analýz (např. na základě dat z výzkumu „Současná česká rodina“), rešeršní práce, (spolu)autorství výstupů projektu.

Nabízíme:

Nabízíme možnost aktivně se podílet na zajímavém výzkumu, získání zkušeností s psaním odborných textů a přivýdělek v oboru při studiu. Práce je na dohodu o provedení práce. Rozsah a časová náročnost práce je flexibilní a je možné se dohodnout (v rozsahu cca 20-50 hodin měsíčně). Nástup na pozici podle domluvy, ideálně ale co nejdříve. Finanční ohodnocení je 190 Kč/hod.

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info