Konference České demografické společnosti - ODLOŽENA

12. 2. 2020

Aktualizace (29. 3.): Termín konference je odložen s ohledem na současnou ​epidemiologickou situaci. O novém termínu budou účastníci včas informováni na webu České demografické společnosti.

Česká demografická společnost ve spolupráci s Filozofickou fakultou Ostravské univerzity
a Českým statistickým úřadem pořádá svou 50. výroční konferenci. Konference se uskuteční v Ostravě, v budově Filozofické fakulty Ostravské univerzity ve dnech 20.–22. května 2020.

Letošní konference nenese žádné nosné téma, účastníci se ale mohou těšit na odborné sekce (Důchodová reforma – Reprodukční stárnutí – Ekonomika zdravého stárnutíSčítání… co dál Aktuální demografický výzkum), stejně jako na bohatý doprovodný program.