Pozvánka na workshop Současná česká rodina

15. 11. 2022

Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v. v. i., Přírodovědecká fakulta UK a Fakulta sociálních studií MUNI si Vás dovolují pozvat na workshop Současná česká rodina. Na workshopu budou představeny a diskutovány první výsledky velkého reprezentativního výzkumu „Současná česká rodina“, který je českou verzí mezinárodního výzkumného programu Generations and Gender Programme (GGP). (Projekt „Obohacení datové báze pro tvorbu a evaluaci rodinné politiky“ je podporován v rámci programu ÉTA Technologické agentury ČR.)

Workshop se uskuteční v úterý 22. listopadu 2022 od 10:00 do 11:30 hodin v budově Ministerstva práce a sociálních věcí (Na Poříčním právu 1/376, Praha 2) v zasedací místnosti v přízemí (tzv. Klub). Možná bude též účast on-line.

Registrovat se můžete zde, nebo zkopírujte link:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf7DMXbgWHC2YMM3AoC3VbsnTgBoNoJVX4ezfGUB6QnoxryKQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0 nebo mailem na: stastna@natur.cuni.cz

PDF verze pozvánky: