Spolupráce Masarykovy univerzity a Karlovy univerzity

Spolupráce Masarykovy Univerzity s Univerzitou Karlovou

7. 4. 2017 Martin Lakomý

Dvě klíčové instituce českého GGP - Ústav populačních studií Masarykovy Univerzity a Katedra demografie a geodemografie Karlovy Univerzity - se dohodly na dlouhodobé spolupráci. Zástupci zmíněných institucí prof. Martin Kreidl a doc. Jiřina Kocourková se tak stali hlavními vedoucími pracovníky českého uzlu tohoto mezinárodního programu. Oba výše zmínění již pracovali v projektu dříve a symbolizují tak úspěšné navázání na předchozí fungování programu u nás. Aktivity programu odteď budou sdílené těmito dvěma význačnými pracovišti, z nichž každé brzy vytvoří vlastní výzkumný a administrativní kolektiv pro tento projekt.