Tazatelé se vrací do terénu

6. 5. 2021

Díky zlepšující se pandemické situaci se tazatelé projektu Současná česká rodina po více než půl roce vrací do terénu. Sběr dotazníků začal 4. května 2021 a dokončený by měl být do konce roku 2021.

Sběr dat se týká 6 000 českých domácností, ve kterých tazatelé agentury SC&C podle předem daného klíče vyberou konkrétního respondenta či respondentku ve věku 18-69 let. Respondenti mají možnost vyplnit dotazník buďto s tazatelem, anebo on-line. Jeho vyplněním získávají nárok na odměnu ve výši 500 Kč, kterou jim vyplatí Masarykova univerzita v Brně. Odměnu si mohou nechat zaslat na bankovní účet, nebo ji věnovat charitativní organizaci Dobrý skutek.

V plném proudu je také školení tazatelů. Vše probíhá za přísných hygienických podmínek.

Školení tazatelů agentury SC&C. Zdroj: FB agentury SC&C

Další informace o sběru dat najdete na webu agentury SC&C.